Articles

Concert in Theatre Trianon was canceled

26. srpna 2014 v 11:15 | Rey

Lana včera měla mít koncert v pařížském divadle Trianon, avšak Lana nevystoupila, protože začala mít problémy s hlasem, které nastaly den předtím po koncertě na festivalu Rock en Seine. Doktor jí prý řekl, aby byla několik dní v klidu. Brzy, ale prý bude oznámen nový datum koncertu, takže by se měl uskutečnit. Zde máte seznam skladeb, které měly na zrušeném koncertě zaznít.

Lana will be performing in Monterrey, Mexico

16. srpna 2014 v 18:44 | Rey

Bylo oznámeno, že Lana bude mít koncert v Monterrey v Mexiku. Koncert by se měl uskutečnit 8. října 2014. Na propagaci koncertu už byl vytvořen i plakát, který můžete vidět pod tímto textem. Těším se na její koncert, který bude určitě bezpochyby skvělý.

Lana will be on BBC Radio 1 "Even More Music"

16. srpna 2014 v 17:49 | Rey

Lana vystoupí v BBC Radio 1 pro pořad Even More Music. Lana by měla přesně vystoupit 16. září 2014. Tato zpráva byla oznámena prostřednictvím oficiální stránky bbc.co.uk, kdy oznámily všechny umělce na měsíc září. Lana už v roce 2012 navštívila tuto stanici a zazpívala Goodbye Kiss (cover Kasabian), Blue Jeans, Video Games a Born To Die. Kromě Lany navštíví tuto stanici 5 Seconds Of Summer, Maroon 5, Ed Sheeran, Ellie Goulding, Sam Smith a další. Zde máte záznam, když Lana zazpívala Born To Die.

 
 

Reklama